אייל ושחר אבן צור בבארבי יום שישי 10/07/2020 21:30


אייל ושחר אבן צור

המופע המשותף! אורחים מוניקה סקס, איחוד של להקת נעליים! מאור כהן

שישי
10/07/2020 פתיחת דלתות: 21:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 90 ש"ח
אייל ושחר אבן צור בבארבי יום שישי 10/07/2020 21:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

אייל ושחר אבן צור 

המופע המשותף
אורחים מיוחדים: 
מוניקה סקס, איחוד של להקת נעליים! מאור כהן
יום שישי 27.3, בארבי
שחר ואייל, אחים, מוזיקאים. בניו של שמעון אבן צור, שהלך לעולמו בחודש מאי האחרון. את ההופעה הקרובה, לראשונה יחד על הבמה, הם מקדישים לאביהם ז"ל
        ״זו הייתה משאלת ליבו לראות אותנו חוברים למופע משותף״ שחר אבן צור, איש מוניקה סקס ומי שאחראי על כמה מהלהיטים  הגדולים של הלהקה (180, גשם חזק, רמקולים, איש גדול, ידענו לרקוד ועוד), עם חמישה אלבומי סולו מאחוריו מעירומים  ועד זמן, אלבומו האחרון, מפיק מוזיקלי - שלומי ברכה: צ'אפלין צ'ארלי, שייגעצ: משקאות חריפים, מוניקה סקס: לילה חדש ועוד. 
אייל אבן צור, מקים וסולן להקת נעליים, עם שירים זכורים כמו: למה, ריח, רע ועוד, אחד מאנשי הסאונד המבוקשים בתעשייה, מפיק מוזיקלי שעבד עם רמי פורטיס: חצי אוטומטי, מוניקה סקס: מקצועות חופשיים, אלישע בנאי וארבעים השודדים: אלבום הבכורה ועוד, אמן יוצר שהוציא שני אלבומי סולו מתוכם הלהיטים גרה ממול, שלוש קומות ועוד. 
כעת, שחר ואייל מאחדים כוחות לראשונה במופע משותף שכולל את כל השירים מכל התקופות, הלהקות וההפקות שהיו שותפים להם ב25 השנים האחרונות יחד ולחוד. במופע שיעלה לראשונה בבארבי יתארחו השותפים הטבעיים שלהם ליצירה רבת השנים: מוניקה סקס, להקת האם של שחר, נעליים, להקת האם של אייל, באיחוד מרגש ובמיוחד עבור ההופעה בהרכב המקורי: אורן רביב (תופים), עידו אגמון (גיטרה), ואלעד קרן (בס). אליהם יצטרף מאור כהן האחד והיחיד, חבר ילדות ואמן גדול ששיתף פעולה עם שחר אייל ושמעון אביהם לאורך השנים.
 
עם שחר ואייל על הבמה:
איתן רז: תופים, אורי קוטנר: בס, שיקו פלדמן: גיטרה, אלכס קרלינסקי: קלידים
 
מחיר 90 ש"ח / 110 ש"ח בקופהבכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי