יסמין מועלם בבארבי יום שלישי 11/08/2020 20:30


יסמין מועלם

מופע השקה לאלבום הבכורה אורחים: עדן דרסו, שקל ואורחת בהפתעה

שלישי
11/08/2020 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 55 ש"ח
יסמין מועלם בבארבי יום שלישי 11/08/2020 20:30
מופע ישיבה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה
הכרטיסים למופע זה אזלו
במידה וברצונכם בכרטיסים למופע זה, אנא לחצו על הכפתור כדי להכנס לרשימת המתנה. במידה ויתפנו כרטיסים או תפתח הופעה חדשה, תהיו הראשונים לקבל מידע על כך.
רישום להמתנה

 

 יסמין מועלם

מופע השקה לאלבום הבכורה
אורחים: עדן דרסו, שקל ואורחת בהפתעה
 
כבר תקופה שיסמין מועלם מסקרנת את התעשייה המקומית. אחרי סינגלים שזקפו אזניים, ביקורות מעולות והשמעות רבות, מגיע אלבום הבכורה המצופה אשר ישוחרר בסוף פברואר. מועלם, סינגר סונגרייטרית על ביטים, מביאה איתה פסיפס של השפעות והשראות, החל מהיפ הופ, דרך RNB סול ופולק. כולן חלק מאלבום הבכורה המסקרן שיצא בקרוב. את השירים שבאלבום החדש כתבה והלחינה - ולהפקה המוסיקלית חברה למפיקים בולטים מהסצינה כמו אמיר ובן, שקל (שגם הפיק את הסינגל הנוכחי ומתארח בו), דיג'יי מש ועוד. עם יכולות ווקאליות נדירות, כתיבה שחושפת את עולמה הפנימי, וסטאר קוולטי הבוהק למרחקים, יסמין היא כוכבת פופ מסוג חדש, מלאה בלב,אמת וסטייל. ו 2020 היא השנה שלה. יסמין מועלם, בת 24, נולדה ביפו. כשהיא נטועה בסביבה מחוספסת  יחסית, גדלה יסמין בבית ייחודי כשחלק גדול מהמשפחה עוסק במוזיקה על סוגיה. מתוך הרצון לאפשר חופש אמנותי וגילויים חדשים, עזבה המשפחה את הארץ ויסמין מצאה את עצמה כילדה רק בת 3 מחליפה את החיים ביפו לטובת חווה נטושה בפורטוגל, שם חיה המשפחה כמה שנים, במנותק במכוון מכל נורמה
בדיוק את רוח החופש הזו המשיכה יסמין גם בחייה הבוגרים, עם מסעות רוחניים ומקצועיים ברחבי העולם: מלימודים בבית ספר למוזיקה בלונדון ועד היזרקות בהודו ,חיים בעיירות שכוחות אל בארה"ב ועבודה בקניונים עגומים כדי לממן את אותם לימודים. אהבה סוערת לצד בדידות מזהירה. אחרי תהליך לא קל של חיפוש עצמי ומשבר, החליטה יסמין לחזור לבסיס הבית. דווקא כאן ובמסגרת לימודים ברימון בהם בלטה והצטיינה, החלה יסמין לחדד ולזקק את האמת האמנותית שלה - ונכנסה לאולפן ההקלטות לתהליך הפקת והקלטת השירים שכתבה לאורך השנים ומרכיבים את אלבום הבכורה.
 
מחיר 55 ש"ח / 70 ש"ח בקופה
 

 

 

 

 
בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי