פורטיס בבארבי יום שלישי 10/03/2020 20:30


פורטיס

פורטיסינתזה חגיגת פורים המסורתית של פורטיס חוזרת להפוך את הבארבי לג'ונגל של טירוף, דיסטורשן ואור!

שלישי
10/03/2020 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: בהתאם למקום שיבחר
פורטיס בבארבי יום שלישי 10/03/2020 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 פורטיסינתזה

חגיגת פורים המסורתית של פורטיס חוזרת להפוך את הבארבי
לג'ונגל של טירוף, דיסטורשן ואור!
 
כמדי שנה בפורים, ישתלטו מאסטרו פורטיס והמדור שלו על מעוז הרוק של דרום תל אביב וישגרו אותו לספירות ויקומים מקבילים ללילה שהוא אינסוף, הופעה שהיא מסיבה, ומופע שהוא חוויה אווירתית עוטפת ומרחיקת לכת! בפורים 2020, יתקיים הטקס האהוב והמוכר בסימן אור – פוטוסינתזה – התחדשות – וחיים. הבארבי יתחפש לעולם שוקק צורות חיים משונות, ועל הבמה, יבצעו פורטיס והלהקה, קלאסיקות ולהיטים אהובים, ישנים, חדשים ועתידיים, בביצועים חד פעמיים, מלאי הארה פנימית ואנרגיה פראית.
 
רמי פורטיס הינו אחד הקולות המשפיעים והחשובים בתולדות המוזיקה הישראלית. החל מאמצע שנות השבעים, עם שורה של להיטים פורצי דרך, שהם כיום המנונים שגורים בפי כל, פורטיס לקח את הפאנק ואת הרוק מהשוליים אל לב המיינסטרים הישראלי, בסגנון, בסאונד ובהגשה הכל כך ייחודיים לו, ללא פשרות או התחשבות במה מקובל. שיריו ואלבומיו הפכו כבר מזמן לפס הקול של דורות של מעריצים, החל מימיו הניסיוניים בהרכבים כמו ז'אן קונפליקט או כרומוזום, השנים המשמעותיות בהן בילה בדרכים ובאירופה עם הרכבו המשפיע מינימל קומפקט, דרך פורטיסחרוף - שיתוף הפעולה הפורה והקאנוני שלו עם שותפו למינימל - ברי סחרוף, וכמובן, אלבומי הסולו הרבים ועמוסי הלהיטים שלו, כל אלבום אמירה ביוגרפית שונה ואישית, משמעותית בדרכה שלה. אלבומו האחרון מדור פיות - הציג תמונה חדשה\ישנה של פורטיס: את סך השפעותיו – מהקלאסי לטכנו, לסוג הרוק שהוא ברא לעצמו ועבור כולנו כאבן דרך במוזיקה הישראלית, בשילוב עם השפעות חדשות וקולות חדשים שטרם נשמעו באלבומיו. שחרור האלבום לווה במסע הופעות עמוס, אנרגטי ורב שבחים ברחבי הארץ. כמו כן, חגג פורטיס 30 שנה לאלבומו האלמותי סיפורים מהקופסא בסדרת מופעי סולד-אאוט. את שנת 2018 חתם פורטיס עם זכייה בפרס מפעל הפיס ע"ש לנדאו היוקרתי. לאחרונה זכה פורטיס גם בפרס מפעל חיים ע"ש אהוד מנור מטעם אקו"ם. 
 
 
 עומר ג'ו נווה: גיטרות, קולות, קלידים, אלקטרוניקה ובס
גיא פורטיס: גיטרות וקולות
איתן רז: תופים
דני עבר הדני: קלידים, קולות ובס
נעה אילי: צ'לו וקולות
אורי קוטנר: גיטרה בס
 
 מחיר למקדימים 105 ש"ח / 125 ש"ח לאחר מכן  בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי