דודו טסה- מופע 360 בבארבי יום רביעי 15/07/2020 20:30


דודו טסה- מופע 360

בבארבי

רביעי
15/07/2020 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: בהתאם למקום שיבחר
דודו טסה- מופע 360 בבארבי יום רביעי 15/07/2020 20:30
מופע ישיבה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

דודו טסה

 במופע 360 בבארבי
    
דודו טסה מהיוצרים והאמנים החשובים במוסיקה הישראלית,  האיש שלא עומד במקום ומקפיד כל הזמן לחפש את הדבר שהוא טרם עשה, עושה זאת שוב הפעם במופע אקוסטי חדש, קרוב במיוחד! לאחר שכבש את הבארבי עם במת 360, בשתי הופעות סולדאאוט רצופות ופרגון גדול מהקהל, יוצא דודו טסה בסיבוב אקוסטי ברחבי הארץ.
זה אולי יישמע מפתיע, אבל ב-20 שנות הקריירה הכל כך מגוונת ועשירה, דודו טרם העלה מופע אקוסטי. לראשונה בקריירה הוא מחליט ״להתפשט״ מהחשמל, ניפרד לרגע מהגיטרה החשמלית הצמודה וחוזר לגיטרות האקוסטיות ,יחד איתן ועם הרכב אקוסטי משובח ומיוחד להופעה זו , יוצא דודו למסע אקוסטי במופע חדש ,הכולל שירים שבד"כ הוא לא מבצע בהופעות רגילות , לצד השירים הגדולים שלו  שיקבלו עיבודים מיוחדים לערב זה.
 
הלהקה:  ניר מימון – בס, אריאל קסיס -קאנון, ישי אפטרמן - כלי הקשה, נועה איילי – צ׳לו
 
מחיר 125 ש"ח למקדימים / 145 ש"ח 
 
 
מן העיתונות:
"השירים של טסה הפכו כבר מזמן להמנונים, והוא הוכיח שהם עובדים בכל דרך ובכל מקום. על במה גדולה באמפי שוני או על אחת קטנה במרכז מועדון הבארבי כשהקהל מקיף אותו באהבה והוא משיב להם מעומק ליבו....  כשטסה עבר לכיסא, אסף את הגיטרה לחיקו ושר את שיריו המרגשים כמו "איזה יום" הנוכחים הצטרפו בשירה עוצמתית, משל היו בטיפול קבוצתי עם האמן..." (רז גרוס , ynet.)
 
"לראשונה, כשהוא לא מצויד בחשמלית, דודו טסה מאפשר לשקט לחדור את עורו. הוא לובש עומק חדש ושירה מדויקת, מה שמוליד קסם חדש אצל טסה. עורו כמו מחליף צבעים וצורות, ויש בזה יופי של ממש, של התחדשות עמוסה בהשראה. כך הוא נותר, איתן עם האמת שלו, מסקרן את הקהל ומצמיא אותו לעוד ועוד פיסות מנפשו". ( חן זמיר, מגזין רעש)
 
"הקהל בבארבי הדחוס רצה עוד. 24 שירים לא הספיקו לו. זה היה סיום מרטיט לאחת ההופעות הטובות של טסה, שאני זוכר. הופעת אנפלאגד הראשונה שטסה עושה ב-20 שנות הקריירה הכל כך מגוונת ועשירה שלו. זה הגיע בזמן, בעיתוי הנכון". (יוסי חרסונסקי)
 

 
בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי