הקולקטיב בבארבי יום שישי 13/12/2019 21:30


הקולקטיב

מופע אחרון לעת עתה - בשל הביקוש מופע נוסף

שישי
13/12/2019 פתיחת דלתות: 21:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 95 ש"ח
הקולקטיב בבארבי יום שישי 13/12/2019 21:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 הקולקטיב

 
מופע אחרון לעת עתה - בשל הביקוש מופע נוסף
 
הקולקטיב חותמים את סיבוב ההופעות וחוגגים עשור של פעילות קולקטיבית מופלאה בבארבי,
 
במופע אחרון וגרנדיוזי, רגע לפני שהם יוצאים להפסקה מפעילות
 
בית הקולקטיב שמח ומתרגש להזמין את כולכם להופעה אחרונה (לפחות לעת עתה) ולחגיגה שלא נשמע כמותה אי פעם בהיסטוריה הקולקטיבית! בתפריט: עשור שלם של פעילות קולקטיבית על הבמה, עם שירים ולהיטים מכל האלבומים וכל הפרויקטים, ואף שמחין לארח את שלומי שבן  וכן הפתעות ואירוחין משוגעין נוספין שיפורסמו בהמשך...   אירוע חובה לכל חובב קולקטיב באשר הוא. אף עין לא הולכת להשאר יבשה אחרי ההופעה הזו. לפני קצת יותר מעשור, הייתה לנו הופעה ראשונה בבארבי. קראנו לעצמנו הקולקטיב, אבל לא ידענו מי אנחנו ומה אנחנו רוצים - אפילו לא היו לנו שירים אבל העזנו בשיא תמימותנו (טמטומנו?) לסגור הופעה בבארבי, במחשבה שנאלתר את ההופעה על הבמה והשאר יסתדר מעצמו. 
 
 
כמובן שהערב לא היה הצלחה כבירה בלשון המעטה. היינו יותר אנשים על הבמה מאשר בקהל. ואת הצרחות שחטפנו משאול בזמנו בחיים לא נשכח. עם זאת, בסיום ההופעה שאול ניגש אלינו, חבולים ומוכים, ואמר ברוך האופייני לו, שיש לנו משהו ביד, אבל נצטרך לעבוד קשה בשביל זה. ושלא נעז לחזור לבארבי לפני שיש לנו את זה.  הלכנו, חפויי ראש, אבל עם מוטיבציה בלב, להוכיח לשאול שהוא לא טעה. ובסוף חזרנו, הפעם באמת כקולקטיב, ומאז יצאנו להרפתקאה משוגעת, הופענו והקלטנו בכל רחבי העולם, אבל תמיד תמיד (תמיד) חיכינו לחזור שוב אל ביתינו אשר בבארבי.  כעת אנחנו יוצאים להפסקה, ואין נדע מתי נחזור שוב הביתה. אבל אנחנו רוצים לחגוג – פעם אחת ואחרונה. לחגוג כמו שצריך, עשור משוגע של קולקטיב, עם כל חברינו וכל להיטינו, וגם עם שאול יקיר לבנו. תבואו גם, וכל השאר יסתדר מעצמו
 
75 ש"ח למקדימים / 95 ש"ח אחרי / 110 ש"ח בקופה בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי