תומר יוסף  בבארבי יום שישי 06/12/2019 21:30


תומר יוסף

חוזר לטוס סולו - מופע להקה חדש! אורח -רביד פלוטניק (נצ'י נצ')

שישי
06/12/2019 פתיחת דלתות: 21:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: בהתאם למקום שיבחר
 תומר יוסף  בבארבי יום שישי 06/12/2019 21:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 תומר יוסף 

חוזר לטוס סולו - מופע להקה חדש! 
אורח -רביד פלוטניק (נצ'י נצ')
 
אחרי כמעט שמונה שנים , תומר יוסף חוזר לטוס סולו ,עם להקה חדשה ומופע חדש שכולל את כל הרפרטואר האהוב יחד עם חומרים חדשים מאלבום הסולו הרביעי שבדרך,  בהשמעת בכורה. את השנים האחרונות הקדיש יוסף לפרויקטים המוזיקליים שלקח חלק בהקמתם: "בלקן ביט בוקס", "החצר האחורית", אלבום הבכורה של A-WA ועוד. עם כל אחד מהם עשה היסטוריה בדרכו שלו והשאיר חותם על המוזיקה המקומית והבינלאומית - עם אלבומים מצליחים, הופעות וקהל רב שהגיע בהמוניו. ועכשיו, כשהאלבום החדש כבר כמעט מוכן, אחד הפרפורמרים והמוזיקאים הטובים בארץ עולה שוב על הבמה עם מופע סולו חדש, בו כל השירים האהובים "אל תטוסי", "רוצה לזוז" "עברתי רק כדי לראות" "איש קטן"  "כאלו מילים" "לא נרדם" ועוד, מלווה בחולייה מובחרת של שבעה נגנים.
 
אלבום הבכורה של יוסף "תגידו משהו" יצא ב 2002   - והמשהו הזה היה "אנחנו רוצים עוד!" , בשנים הבאות ובאלבומים שיצאו לאחר מכן המשיך יוסף להביא את חותמת ההיכר שכה מזוהה איתו, שהלכה והשתכללה עם השנים, אך תמיד עם מרכיב עיקרי אחד: הגרוב, ובכל פעם בתיבול מעט שונה: רגאיי, אלקטרוניקה, היפ הופ, פולק והשילוב ביניהם. ובכל מקום שבו רגלו של יוסף דרכה, הרחבה רעדה והרגליים רקדו.
"צוחקים מתחת לאדמה" "הטרמפולינה- (הפרויקט המשותף יחד עם בן הנדלר) ו"השחר 35" אשר יצאו במקביל להצלחה המטאורית של בלקן ביט בוקס נחשבים עד היום לאלבומים אהובים במוזיקה המקומית. הלהיטים שמהדהדים עד היום וטבועים עמוק בפלייליסט הישראלי לא נוגנו על במה זמן רב - אחרי המתנה ארוכה מדי ביולי הקרוב זה יקרה, יחד עם השמעות ראשונות מהאלבום החדש  - מספר הכרטיסים מוגבל!
 
כרטיסים ראשונים ב 85 ₪

   105 ש"ח / וביום המופע 120 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי