שני/אחרון/אוקטובר בבארבי יום שני 28/10/2019 20:30


שני/אחרון/אוקטובר

מופע השקת האלבום החדש 'שמים כחולים'

שני
28/10/2019 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 55 ש"ח
שני/אחרון/אוקטובר בבארבי יום שני 28/10/2019 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

שני/אחרון/אוקטובר

 שני/אחרון/אוקטובר החלה את דרכה בירושלים ב-2006. סולן הלהקה, ישי גרוס, הוא בוגר בי"ס בצלאל לאמנות, לשעבר סולן וגיטריסט הרכב הפּאנק "טואר ניקולה". לצידו - יפעה נאור, בוגרת האקדמיה למוסיקה "רובין" ובוגרת ההרכב "להקת חימום". בסיסט הלהקה הוא אייל לויט, מנהל ארועי תרבות בעיריית ירושלים. המתופף הוא אודי שמש, אוטודידקט ירושלמי שמוסיקת רוק טובה זורמת בעורקיו מאז ולתמיד. 

הלהקה החלה להופיע באינטנסיביות ואט אט אספה סביבה קהל מעריצים גדול בבירה. על אלבום הבכורה שלהם עבדו במשך שלוש שנים ובמקביל הרבו להופיע בעירם ומחוצה לה וכך לצבור תהודה ארצית. הם נחשבים לאחד מהרכבי הרוק הצעירים האיכותיים והבולטים בישראל. 
 
שני/אחרון/אוקטובר שרים שירה. מקומית, אישית, פוליטית, אנושית. הם מחזירים אותנו לימי רוקנ'רול אחרים, טהורים, של פעם. ההופעה שלהם היא עוצמתית וכובשת. הם מביאים איתם לבמה כריזמה ואנרגיה של מהפכה, כשנה לאחר צאת אלבום הבכורה הלהקה החליטה על הפסקת פעילות ועכשיו, אחרי שהמוזה והיצירתיות כבר שורפות בקצה האצבעות, נכנסת הלהקה להקלטות באולפני "הצוללת הצהובה" – שזה המקום בו "שני/אחרון/אוקטובר" מקיימת את החזרות שלה מאז תקומתה.
 
          מחיר 55 ש"ח / 70 ש"ח 
 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי