לירון עמרם והפנתרים בבארבי יום רביעי 25/09/2019 20:30


לירון עמרם והפנתרים

חוזרים לבארבי עם האלבום ״חלום ישן״ והצצה לחומרים חדשים!

רביעי
25/09/2019 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 75 ש"ח
לירון עמרם והפנתרים בבארבי יום רביעי 25/09/2019 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 לירון עמרם והפנתרים

חוזרים לבארבי עם האלבום ״חלום ישן״ והצצה לחומרים חדשים!
  
לירון עמרם הוא זמר, יוצר, מלחין ומפיק, יוצא דופן בנוף המוזיקלי ונחשב לאחד ממבשרי הגל החדש במוזיקה המזרחית. עמרם לוקח מושגים כמו ״מוזיקה מזרחית/ים תיכונית״ למחוזות חדשים, מרחיב את גבולות הז׳אנר, ומציג חיבור נדיר בין סגנונות שונים- החל מפופ, רוק, דיסקו ומוזיקה אלקטרונית ועד לתזמורי כנורות ערביים וניחוחות תימניים מבית אבא: אהרון עמרם בכיר זמרי העדה התימנית בישראל. עמרם זכה בפרס אקו״ם הנחשק בתור ״פריצת השנה״ ב-2018 וברשימת 30under30 של מגזין פורבס לשנת 2019. בסוף 2018 שחרר את אלבום הבכורה עטור השבחים שלו ״חלום ישן"- זאת לאחר שהסינגל הראשון מתוכו הנושא את אותו השם כבר הספיק לקבל את התואר ״השיר המושמע ביותר בגלגל״צ לשנת תשע״ז״, אחד משירי השנה של ״ ידיעות אחרונות״ ודורג כשיר הישראלי עם מספר החיפושים הגבוה ביותר ב Shazam. כל הסינגלים הבאים שהספיק לשחרר- ״תמיד אותו סיפור״, ״כמעט נוגע״ ו״ים של דמיונות״ זכו גם הם לביקורות משבחות, לכניסה לפלייליסט גלגלצ. המופע של לירון עמרם יחד עם הרכבו- הפנתרים - מורכב ברובו מחומרים מקוריים בעברית מאלבומו לצד להיטי רחבות תימניים של אביו וקלאסיקות מזרחיות.
בקשת גוונים מוזיקלית - רוק, פופ, מזרחית, דיסקו, fאנק, מוזיקה ערבית קלאסית ואלקטרוניקה מודרנית. משתלבים כל אלה לכדי מופע אותנטי וגם עכשווי, יחיד במינו, שמייצר מציאות מוזיקלית בה כל אחד יכול למצוא מקום.
 
אמרו עליו: 
״׳חלום ישן׳ של לירון עמרם הוא לא רק האלבום העברי הכי חשוב שיצא כאן השנה, אלא אחד מהרגעים הכי יפים של המוסיקה הישראלית בעשור האחרון״ ידיעות אחרונות
*
״המוזיקאי לירון עמרם הוא גיבור תרבות ישראלי מזן חדש״ גלריה, הארץ 
 
מחיר  75 ש"ח / 90 ש"ח בקופהבכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי