ספי ציזלינג דני נקוסי וקמיל בבארבי יום רביעי 15/05/2019 20:30


ספי ציזלינג דני נקוסי וקמיל

ערב חד פעמי שכולו מפגש של ג'אז, סול והיפ הופ, בין אווירה ואמירה

רביעי
15/05/2019 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 75 ש"ח
ספי ציזלינג דני נקוסי וקמיל בבארבי יום רביעי 15/05/2019 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 Sefi Zisling X ILL Camile X Damani Nkosi

 
הגרוב החולמני של ספי ציזלינג פוגש את הראפ הצלול של ILL Camile & Damani Nkosi בהופעה משותפת אחת בבארבי ב15 למאי! ערב חד פעמי שכולו נקודת מפגש בין עולמות מוסיקליים - ג'אז, סול והיפ הופ, בין אווירה ואמירה. בעשור האחרון החצוצרה של ספי הפכה לסימן היכר בסצינת הגרוב הישראלית ולפני שנתיים יצאו ספי והחצוצרה לדרך עצמאית, שנשאה פרי באלבום הבכורה המוערך Beyond the things I know. כיום, רגע לפני צאתו של אלבום שני (שנעדכן עליו ממש בקרוב), ההרכב של ספי ציזלינג מתמקם על תדר ייחודי במרחב סגנוני חסר גבולות.
ILL Camile מייצגת קול נשי מקורי וחשוב בהיפ הופ האמריקאי. כמי ששואבת השראה מזרם ה-Conscious Hip-Hop, נוהגת Camile לדקלם בלשון ישירה ובלתי מתחנפת את הטקסטים המושחזים שלה על סוגיות בוערות ושנויות במחלוקת בחברה האמריקאית. לאורך השנים עבדה עם לא מעט מפיקים/מוזיקאים מוערכים – כמו טרייס מרטין, School Boy Q, Damani Nkosi – ואת אלבומה האחרון הפיק אגדת הביטים מהלייבל סט׳ונז ט׳רו - Mndsgn. השנה הספיקה גם להופיע ולקצור שבחים ב-NPR tiny desk concerts – אחד הפורמטים המוערכים והמשפיעים כיום. עורך הפורמט כתבה עלי: ״Her voice is like a cool drink on a summer's day - Smooth, Clear and replenishing״. 
אל איל קמיל וספי ציזלינג מצטרף גם Damani Nkosi ששיתף פעולה בשנים האחרונות עם רשימה מכובדת של מוזקאים כמו - Dr.Dre, Pusha T, Kamasi Washington, Snoop Dogg ועוד. לאחרונה הצטרף דאמאני לדרך המיוחדת של קמיל ומאז השניים כותבים, יוצרים ומופיעים ביחד ומתכננים להשיק פרויקט חדש משותף שנשמע עליו ממש בקרוב. 
 
בחסות הנכונות האומנותית להתחבר, לחקור וליצור במשותף – ייפגשו ההרכב של ספי ציזלינג ו-ILL Camile & Damani Nkosi להופעה משותפת חד פעמית ב15 למאי במועדון הבארבי. ההופעה תתקיים עם הרכב מורחב של כשבעה נגנים ותכלול קטעים של שני היוצרים בביצועים משותפים לצד מוסיקה מקורית וחדשה שנכתבת בימים אלו בתל אביב ובלוס אנג’לס! 
 
מחיר - 75 ש"ח / 90 ש"ח בקופה 
 
 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי