נקמת הטרקטור VS ערן צור בבארבי יום שישי 03/05/2019 20:30


נקמת הטרקטור VS ערן צור

שני מופעים בערב אחד!

שישי
03/05/2019 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: בהתאם למקום שיבחר
נקמת הטרקטור VS ערן צור בבארבי יום שישי 03/05/2019 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 המון ווליום גאים להציג: 

נקמת הטרקטור VS  ערן צור
 
שני מופעים בערב אחד!
  
בלילה אחד רטוב וחם בשישי, בזכות הצעקה, יחברו להן שתי יישויות הרוק למפגש מסעיר של גיטרות עוצמתיות ושירים נצחיים. לאורך שלושה עשורים הצליחו נקמת הטרקטור וערן צור ליצור לעצמם קול ייחודי, אקספרסיבי, לפעמים אוונגרדי אבל תמיד קומוניקטיבי, בנוף המוזיקה המקומית. 
נקמת הטרקטור, מההרכבים הוותיקים והבולטים ברוק הישראלי מאז סוף שנות ה-80', עם פעילות יצירתית פורה וענפה, הקפידו מאז ומתמיד על שיתופי פעולה עם מוסיקאים ואמנים לכדי יצירה בין תחומית. בשמונת אלבומי האולפן לא הפסיקו לחקור את גבולות המוזיקה, כשתי וערב. 
ערן צור, משורר הרוק, מצא את מקומו המיוחד במוזיקה כבר בתחילת דרכו בלהקת "טאטו". כסולן "כרמלה גרוס וואגנר" וכאמן סולו הנפיק שירים אהובים רבים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי.  עם זהות אמנותית בלתי מתפשרת, עם תווית של איכות שתמיד נשארת ועם להיטים שמלווים אותנו תמיד – יעלו נקמת הטרקטור וערן צור עם להקתו על במת הבארבי בזה אחר זה לשני מופעים בערב אחד. "משחק של דמעות", "בלילות של ירח מלא", "דברי אליי", "פרפרי תעתוע", "מסכים שטוחים", "תמונה אימפרסיוניסטית" - רק חלק ממה שיבוצע על הבמה. 
צפו לערב רוק אימתני ורגיש, רועש ומלטף, גועש ומזכך.
 
מחיר 105 ש"ח למקדימים / 125 ש"ח לאחר מכן  בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי