אורן ברזילי בבארבי יום שני 11/03/2019 20:30


אורן ברזילי

מופע השקה חגיגי לאלבום החדש-"בתפילות שלי"

שני
11/03/2019 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 85 ש"ח
אורן ברזילי בבארבי יום שני 11/03/2019 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 אורן ברזילי

מופע השקה חגיגי לאלבום החדש-"בתפילות שלי"
 
אורן ברזילי מוציא את "בתפילות שלי", אלבום הסולו השני (בעברית) אשר מביא לידי ביטוי את יכולותיו של אורן כזמר, כותב ומלחין מופלא אשר משלב סגנונות מוזיקליים, מזרח-ומערב בדרכו הייחודית. באלבום כולו שיתף פעולה עם מפיקים ויוצרים שונים, מה שמביא לאלבום מגוון ומעניין. לאחר שנה וחצי של הקלטות והופעות ברחבי הארץ יצא לאור ״בתפילות שלי״ אלבום ומופע שמומנו שניהם בעזרת קמפיין מוצלח בהד סטארט.
את האלבום ישיק אורן בהופעה חגיגית ומיוחדת שתתקיים ב 11.3 בבארבי המופע ישלב בתוכו את הלהיטים מכל אלבומי הסולו ומשירי ״מופע הארנבות של דר קספר״: מאמי, בתפילות שלי, שומר הלב, כל מה שאני רוצה, אחלום לנצח, הכל יהיה בסדר ועוד רבים וטובים.
 
ב 2009 יצא אורן ברזילי, סולן להקת "מופע הארנבות של ד"ר קספר",  בקריירת סולו עם האלבום ״sorrow demons joy blizzards״ שנחשב בעיני רבים כיצירת מופת. בשנת 2017, הוציא את אלבום הסולו הראשון בעברית -"שומר הלב" שהניב את הלהיטים "שומר הלב", ו"כל מה שאני רוצה" שהפכו לקלאסיקות מודרניות, וגרף תשבוחות מהקהל והמדיה כאחד. אחרי רצף הופעות אינטימיות של שנתיים בארץ ובאירופה, חזר אורן עם הקספרים לעוד שלושה אלבומים חדשים שקצרו הצלחה רבה בתחנות הרדיו והופעות. לאורך השנים, גם במסגרת הלהקה וגם בקריירת הסולו, יצר אורן להיטים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי וקיבעו את מעמדו כיוצר וכותב נפלא אשר מצליח לכתוב שירים שהם פגיעה ישירה ללב ולאוזן של הקהל מהאזנה ראשונה.
עם אורן על הבמה:
תופים -שי ברוך
קלידים -אלון רדעי
גיטרות-מיכאל הרשלקביץ
שירה גיטרות -אורן ברזילי
 
מחיר 85 ש"ח / 100 ש"ח 
 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי