איפה הילד- 25 שנה לאלבום שדים! בבארבי יום חמישי 07/02/2019 20:30


איפה הילד- 25 שנה לאלבום שדים!

חוגגים 25 שנה לאלבום "שדים"

חמישי
07/02/2019 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 105 ש"ח
 איפה הילד- 25 שנה לאלבום שדים! בבארבי יום חמישי 07/02/2019 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 "איפה הילד" -מחבקים את השדים!

חוגגים 25 שנה לאלבום "שדים"

אורח מיוחד- אלון עדר
מופע פותח- קובארי
 
איפה הילד מחבקים את ה"שדים" ועושים כבוד לאלבום השני שלהם שיצא לפני 25 שנה! הלהקה תקיים הופעה חגיגית וחד פעמית במועדון הבארבי ותבצע את כל האלבום חי על הבמה.לאחרונה נמצאה באקראי קסטה (!) עם סקיצות שנחשבו אבודות שהוקלטו לייב לקראת האלבום. הקסטה עברה מאסטרינג דיגיטלי מוקפד,  ו ב 25.12 תצא לאור בפלטפורמות המקוונות מהדורה מיוחדת- "שדים מהדורת 25 שנה"  שתכלול את הגרסאות של ״שדים בעירום״ ואת השירים מהאלבום המקורי עם מאסטרינג מחודש. יהיו שם 25 שירים, כולל שניים שלא נכנסו לאלבום ונחשפים כעת לראשונה- ״ הלילה שלי״ ו״ פופ זאת המלחמה״. ״שדים״ הוא אחיו הצעיר בשנה של ״זמן סוכר״ אלבום הבכורה המוערך של הלהקה ונראה שתמיד עמד קצת בצלו. אך ״שדים״ מייצג אבן דרך משמעותית בקריירה המוסיקלית של הלהקה והוכיח ש״ איפה הילד״ היא לא תופעה אופנתית חולפת אלא להקה שהטביעה את חותמה הרוקיסטי הייחודי על התרבות הישראלית. 
 
כמה עובדות על האלבום:
* מופיעים בו שניים מהלהיטים הגדולים של ״איפה הילד ״: ״לבן בחלום שחור״ ו ״מישהו שומע אותי״. ״שדים״ הגיע למעמד של אלבום זהב תוך פחות מחודש מיציאתו. * * האלבום התקבל יפה ברדיו וזכה לביקורות משבחות מקיר לקיר. * באלבום הוחלט על ״דמוקרטיזציה״ בלהקה ולאסף שריג (״השדים הירוקים״, ״ קרן״ , ״למי״) ואופיר בר עמי ( "אהובה הקטנה״, ״נכנס בך השד״) נוכחות בולטת לצד חמי רודנר. שמו של האלבום ניתן בהשראת הנושאים הנפיצים שמופיעים בשירים. השדים הפרטיים של חברי הלהקה נותנים הופעה בכל השירים. יש בו שירים ארוטיים פרובוקטיביים כמו ״בתוך התחתונים״ ; ״ אהובה הקטנה״- על ילדות קשה ובודדה ; ״ הבלדה על פגום״ על מסכת של התעללות ואלימות בקיבוץ. "הדובה הגדולה"  שמפלרטט עם נושא ההתאבדות; גם הלהיט הגדול ״ לבן בחלום שחור״  הוא אפל ומורבידי. 
 
איפה הילד עושים רוקנרול מקורי ולא מתפשר בעברית כבר יותר משלושים שנה. עם שירים שהפכו לנכסי צאן ברזל וקהל נאמן שמלווה אותם להופעות ברחבי הארץ ובחו״ל,  איפה הילד היא מהלהקות האהובות והמצליחות אשר הטביעו חותמם בפסקול הישראלי.

מחיר: 90 ₪ למקדימים אזלו!!!!!!!!!!

105 ₪ מכירה מוקדמת רגיל / 120 ₪ בקופה 

 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי