חוגגים 75 לרנדי ניומן בבארבי יום שישי 30/11/2018 13:30

חוגגים 75 לרנדי ניומן

״אמא אמרה לי לא לבוא״-רוקנרול, בלוז, ג׳אז, ופולק בהשתתפות רשימת אמנים מופלאים

שישי
30/11/2018 פתיחת דלתות: 13:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 115 ש"ח
חוגגים 75 לרנדי ניומן בבארבי יום שישי 30/11/2018 13:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

״אמא אמרה לי לא לבוא״

חוגגים 75 לרנדי ניומן

דלתות 13:30 מופע 15:00

 רנדי ניומן, זמר ומלחין זוכה פרסי אוסקר, אמי וגראמי רבים, שנודע בסגנונו הסאטירי המשלב את העוקצני עם הנוגע ללב, יחגוג בנובמבר יום הולדת 75לרגל המאורע יתכנסו אמנים מופלאים למופע שינוע בין רוקנרול, בלוז, ג׳אז, ופולק.

משתתפים (לפי סדר א'-ב')איה זהבי-פייגלין, אלון לוטרינגר, אלון עדר, אלרן דקל (פאנקנשטיין), דורון טלמון (ג'יין בורדו), דני רובס,  דרור קרן,  יואב רבינוביץ׳ ותומר פישמן (טלוויזיה מהעתיד), יובל מנדלסון, יוני רכטר, יעל קראוס, מירי מסיקה, נדב הולנדר, נפתלי אלטר, סיוון טלמור, עוזי רמירז, ענת מושקובסקי, רוני אלטר, שלומי שבן. 

 רנדי ניומן, שאחראי ללהיטים כמו Short People, I Love L.A. ו Mama Told Me Not To Come (שגם נתן למופע את שמו), התפרסם בעשורים האחרונים בהלחנתו לקולנוע. הוא זכה בשני פרסי אוסקר ושבעה פרסי גראמי על המוסיקה שכתב לסרטים "צעצוע של סיפור", "מפלצות בע"מ", "מכוניות", "הנסיכה והצפרדע", "באג לייף", ועוד. למאזין הישראלי ניומן מוכר בזכות גרסאות עבריות של כמה משיריו: "שיר של רנדי ניומן" ששר אריק איינשטיין הוא תרגומו של יהונתן גפן ל"Dayton Ohio 1903", וכששלומי שבן שר "החיים שלי טובים", זהו תרגום ל"My Life is Good" של ניומן.

 

 אבנר קלמר, יוזם המופע והמפיק המוסיקלי, הוא כנר ומעבד שמופיע עם אמנים מהשורה הראשונה בישראל. קלמר התוודע לשיריו של ניומן בתור ילד בן 9, כשאלו שודרו ב״עד פופ״, והתאהב במוסיקה. עם השנים, גילה שמוסיקאים רבים עברו מסלול דומה עם שיריו ויצירתו של ניומן. העובדה שניומן נחשב ל״מוסיקאי של מוסיקאים״ הקלה עליו לרתום שורה ארוכה של חבריו, מהמוסיקאים המובילים בישראל, לטובת מופע המחווה.

 נגנים: 

מחיר  - 115 ש"ח 
בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי