רועי דהן בבארבי יום שלישי 05/06/2018 20:30

רועי דהן

מופע חגיגי Some Of This Life & some more

שלישי
05/06/2018 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 80 ש"ח
רועי דהן בבארבי יום שלישי 05/06/2018 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

  רועי דהן

הופעה חגיגית ב״בארבי״ 

Some Of This Life
& some more
 
רועי דהן, זמר-יוצר, מגיע להופעה חגיגית ב״בארבי״ (5.6.18) המציינת 7 שנים לאלבום הבכורה שלו  Some Of This Life". ֿ
בהופעה ישולבו שירים משלושת אלבומיו עטורי השבחים שזכו להשמעות רבות בתחנות הרדיו השונות ייצרו להיטים שהטביעו את חותמם, וזכו לביקורות מצוינות מצד מבקרי המוסיקה והקהל כאחד. בכל אלבומיו רועי כתב באנגלית, הלחין והפיק את שירי האלבום, למעט באלבומו השלישי בו לראשונה החל לשתף פעולה עם מפיקים שונים ומגוונים, שלקחו חלק בעיבודים ובהפקה- רועי אביטל, פטריק סבג, רועי וושינסקי ואסף טוביה.
רועי  פרץ לתודעה ב- 2011 עם צאת אלבום הבכורה המוערך- "Some Of This Life" האלבום זכה לשבחים רבים ונבחר לאלבום השנה של המגזין- "טיים אאוט". האלבום התאפיין בסגנון רוק-פולק קלאסי. אלבומו השני "The Man In My Head" יצא ב -2013 וזכה לשבחים רבים מצד המבקרים שראו בו המשך טבעי לאלבומו הראשון עם נגיעות של רוק אלטרנטיבי.
ב- 2016 ראה אור אלבומו השלישי "Through The Woods" אשר זה גם הוא להצלחה רבה והשמעות רבות ברדיו. אלבום זה התאפיין במסרים חברתיים וסביבתיים ובקו אלטרנטיבי עם עיבודים אלקטרוניים.במשך 8 שנות פעילותו בארץ יצא רועי לסיבובי הופעות בכל רחבי הארץ, מעל 700 הופעות! צבר קהל נאמן והפך לאחד מהיוצרים הייחודיים, המוערכים והמסקרנים בישראל.במקביל להופעותיו בישראל, רועי הופיע ברחבי אירופה- ברלין , לונדון , וינה, ליברפול  ולוקסמבורג שם התקבל באהבה רבה ע"י הקהל המקומי והישראלי שחי שם. כיום רועי חי, יוצר ומופיע בארה״ב ולאחרונה החל לצלם את הטבע והנופים של ארה״ב. 
 
מחיר 75 ש"ח / 90 ש"ח בקופה
 
מן הביקורות: "לכו תשמעו את רועי דהן בהופעה. וזו לא המלצה, זו עצה טובה." (עמוס אורן, הבמה)
"מדובר באחד היוצרים האישיים המעניינים שלנו" (גיא טנא)
"מוזיקה מהורהרת שמחלחלת למעמקים, ויוצר אחד רגיש וצנוע שמלא בביטחון עצמי וכריזמה" (רוני לוין, חדי אוזן)בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי