עמיר לב בבארבי יום שלישי 27/03/2018 20:30

עמיר לב

מופע לקראת האלבום החדש "חשמל מהשמש", יחד עם הרכב הנגנים שמלווה את האלבום.

שלישי
27/03/2018 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 75 ש"ח
 עמיר לב בבארבי יום שלישי 27/03/2018 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 עמיר לב 

מופע לקראת האלבום החדש "חשמל מהשמש", יחד עם הרכב הנגנים שמלווה את האלבום.

במופע יבוצעו שירים חדשים מהאלבום שבדרך, לצד שירים ותיקים ואהובים מהקריירה הענפה שלו. בדרכו לאלבום חדש, מגיח עמיר לב מן החזרות וההקלטות למופע בו ייצאו השירים החדשים לאור.  אלו ישתלבו ברפרטואר העשיר של שיריו האהובים מאלבומיו הקודמים.  למופע יצטרפו נגני ההרכב החדש שמלווים את האלבום שבדרך : נווה קורן – תופים, נתן זהר- עוּד, היתאם בשארה - כלי הקשה , על כולם מנצח  עמיר לב- בגיטרה חשמלית ושירה.

"העבודה עם ההרכב לקראת האלבום החדש מרגישה לי כמו שאני מרגיש עכשיו כלפי החיים,  כלפי המוסיקה. תמיד הפריע לי באיזשהו מקום שיש יותר אנגליה במוסיקה שלי ופחות שמש. איתם אני עושה תיקון בקטנה".  (עמיר לב).

עמיר לב הוא כותב, מלחין ומוזיקאי ישראלי, מהיוצרים המרכזיים במוזיקה הישראלית מאז ראשית שנות התשעים. הוא חובק ששה אלבומי אולפן אהובים ושני אלבומי הופעות חיות, ב"בארבי" וב"זאפה", זוכה פרס אקו"ם לכתיבה על אלבומו האחרון משנת 2015, "נוגע בדרכון". גם כשרוב הסיפורים בעולם כבר סופרו, בשפתו של עמיר לב הם נשמעים אחרת. עמיר לב הוא מאסטר של גיטרה ואמן של מילים: במילותיו, הופכים חיי היומיום למעשה אמנות.  כתיבתו הציורית, הגשתו הנוגעת וצניעותו היוצאת דופן מייחדות אותו מאמנים אחרים. עמיר לב הוא יחיד במינו.

מחיר 75 ש"ח במוקדמות /90 ש"ח בקופה בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי