הקולקטיב בבארבי יום חמישי 26/04/2018 20:30

הקולקטיב

מופע השקה חגיגי ומיוחד לאלבומם החדש

חמישי
26/04/2018 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 85 ש"ח
הקולקטיב בבארבי יום חמישי 26/04/2018 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה

 

 הקולקטיב 

 שבים לבארבי במופע השקה חגיגי ומיוחד לאלבומם החדש

אחרי תקופה ארוכה של שקט תעשייתי ועצמאי, חברי הקולקטיב – מהרכבי המוזיקה המעניינים והמוצלחים שגדלו כאן בעשור האחרון – שבים לבמה עם הרכב חדש ואלבום חדש ומצופה: The Coming of Light. 
"הגרסה החדשה של 'הקולקטיב' טובה מתמיד. השירים החדשים, שהושמעו בפעם הראשונה בהופעה, הצליחו להשאיר את הקהל מרותק והמוזיקה שלהם נשמעה מהודקת, אחידה ומחושבת – במובן הטוב של המלה." [גלריה]
כל מי שאי פעם נכח בהופעה של הקולקטיב בבארבי וכבר הצטרף לתנועה יודע שמדובר בחוויה ייחודית באמת, שתמיד מצליחה להפתיע ולרגש. כעת, אחרי שבילו שנתיים בבידוד ובעבודה לקראת אלבום חדש ומסקרן, הקולקטיב סוף סוף חוגגים את יציאתו ואת חזרתם בבארבי בהרכב חדש. בתפריט: שירים חדשים ומה-זה-יפים, מיטב השירים מן העבר באדרת חדשה, חיוכים למכביר, תובנות מרחיקות לכת על הקיום האנושי, ובעיקר מוזיקה טובה ומשובחה. יאללה בואו.
 
על הקולקטיב (ומסביבו): הקולקטיב (או בלעז, Acollective) הם כבר ממזמן לא סוד שמור בקרב אוהבי המוזיקה בישראל. בהובלת עידן רבינוביץ ורועי ריק, התגבשה לה קבוצה של מוזיקאים מוכשרים וחברי ילדות שהפכה לאחד מן ההרכבים והמופעים המעניינים ביותר שיצאו מישראל בשנים האחרונות, עם אנרגיית נגינה מלאת תשוקה ושירים מצוינים שלא מותירים לב אדיש בכל מקום בעולם בו הם הופיעו.  בשנת 2011 הוציאו הקולקטיב את Onwards, בהפקתו של כריס שואו האמריקאי (שעבד עם בוב דילן, ג'ף באקלי ורבים אחרים), שזכה עם יציאתו לשבחים רבים. ב-2014 הוציאו את אלבומם השני, Pangaea, ששלח אותם למסע מסביב לעולם שנמשך שנתיים. הם זכו בביקורות נלהבות בארץ ובמגזיני מוזיקה והופיעו בבמות רבות ברחבי העולם. במקביל אף חברו אל שלומי שבן להקלטת אלבומו עטור השבחים, תרגיל בהתעוררות. כעת, לאחר שנתיים של עבודה ומסע יצירתי ארוך, הקולקטיב סוף סוף מסיימים עבודה על אלבום חדש ומצופה רבות, הצפוי לראות אור ממש בקרוב, ומצפה להיות שונה ודומה ויפה מאין כמותה 

מחיר 85 ש"ח במוקדמות / 100 ש"ח בקופה  בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי