פורטיס  בבארבי יום חמישי 14/12/2017 20:30

פורטיס

"מדור פיות" - מופע השקת האלבום

חמישי
14/12/2017 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 115 ש"ח
פורטיס  בבארבי יום חמישי 14/12/2017 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 פורטיס 

"מדור פיות" - מופע השקת האלבום
 
 אחרי סדרת מופעי בכורה ברחבי הארץ, פורטיס, חיית הבמה ואחד מהפרפורמרים הכי טואטליים בשטח, מגיע לבארבי בליווי ההרכב השמיימי החדש של "מדור פיות", למופע שכולו סאונד לפנים, באסים וביטים אלקטרוניים, עיבודים חדשים לשירים אוהבים ומוכרים, וכמובן, ביצועים חיים מופלאים לשירי האלבום החדש. המופע יתקיים ב-14.12 ויהווה בכורה תל אביבית של "מדור פיות". אלבומו החדש "מדור פיות" –שיצא ממש לאחרונה, מציג תמונה חדשה\ישנה של פורטיס: את סך השפעותיו – מהקלאסי לטכנו, לסוג הרוק שהוא ברא לעצמו ועבור כולנו כאבן דרך במוזיקה הישראלית, בשילוב עם השפעות חדשות וקולות חדשים שטרם נשמעו באלבומיו – תוצר של תהליך חקירה ארוך ומעמיק באולפן.
 
שני הסינגלים שיצאו מתוך האלבום החדש – "הצדפה המהבהבת", ו-"סאניאסי" הביאו בפני המאזין פורטיס בשל מאי פעם, מלא ניסיון ושכבות מורכבות, אקזיסטנציאליסט המפרק ומרכיב עצמו מחדש כל פעם כאמן גדול המחפש משמעות. רמי פורטיס הינו אחד הקולות המשפיעים והחשובים בתולדות המוזיקה הישראלית. החל מאמצע שנות השבעים, עם שורה של להיטים פורצי דרך, שהם כיום המנונים שגורים בפי כל, פורטיס לקח את הפאנק ואת הרוק מהשוליים אל לב המיינסטרים הישראלי, בסגנון, בסאונד ובהגשה הכל כך ייחודיים לו, ללא פשרות או התחשבות במה מקובל.   שיריו ואלבומיו הפכו כבר מזמן לפס הקול של דורות של מעריצים, החל מימיו הניסיוניים בהרכבים כמו ז'אן קונפליקט או כרומוזום, השנים המשמעותיות בהן בילה בדרכים ובאירופה עם הרכבו המשפיע מינימל קומפקט, דרך פורטיסחרוף - שיתוף הפעולה הפורה והקאנוני שלו עם שותפו למינימל - ברי סחרוף, וכמובן, אלבומי הסולו הרבים ועמוסי הלהיטים שלו, כל אלבום אמירה ביוגרפית שונה ואישית, משמעותית בדרכה שלה. 
 
מחיר כרטיס  - 115 ש״ח / מחיר בקופה - 130 ש״ח  בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי