ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא בבארבי יום שבת 23/12/2017 20:30

ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא

מופע עם אלבום הבכורה "בואו לפני"

שבת
23/12/2017 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 65 ש"ח
ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא בבארבי יום שבת 23/12/2017 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

  ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא

 מופע עם אלבום הבכורה "בואו לפני"
 
"בואו לגלות את זה לפני שזה הצליח לפני הכתבות בטלוויזיה, לפני העיתון לפני עשרות ראיונות, לפני סיבוב ההופעות כשלסרטון של זה היו בקושי 300 צפיות ביוטיוב, יאללה אודרוב בואו עכשיו, זה הזמן כשזה עדיין אינדי ורק אתם מכירים לפני שמוכרים את השירים בארומה ליד קפה קטן" 
 
אלו המילים הפותחות את אלבום הבכורה של הראפר, השחקן ומשורר הספוקן וורד (שירה מדוברת) ג'ימבו ג'יי, אשר יוצא בימים אלה לאור - למדפים ולפלטפורמות הדיגיטליות. לאחר שנה וחצי של הופעות ברחבי הארץ מול קהל הולך וגדל, פרויקט הדסטארט שבסופו גייס ההרכב פי 1.5 מהסכום אותו ביקש, והסינגלים "תזכרי" ו"רק אש" אשר זכו לחיבוק חם מתחנות הרדיו ומהקהל, הציפייה והסקרנות לגבי האלבום הולכות וגוברות. 
האלבום "בואו לפני" הופק על ידי איציק פצצתי, ומורכב מעשרה שירים שהחלו כראפ-פואטי בערבי השירה של "פואטרי סלאם", וקיבלו עיבוד מוסיקלי בשלב מאוחר יותר. ההפקה שמה את המילים במרכז, ומדגישה הן את העברית הייחודית והמוקפדת של ג'ימבו, והן את הראפ הוירטואוזי שלו. העיבודים נעים בין ראפ לרוק ולפופ, ומאפשרים לטקסטים להיות נגישים על אף מורכבות הנושאים בהם הם נוגעים: החל מזיכרון קולקטיבי בישראל, דרך היחס שבין מרכז לפריפריה, ועד לעיסוק בשפה העברית עצמה ובמתחים שהיא מייצרת. לצד הטקסטים הפואטיים והנוקבים, ניתן למצוא גם טקסטים הומוריסטיים שעוסקים במחשבות על הצלחה בעולם המוסיקה בכלל ועולם הראפ בפרט.  ג'ימבו (עומר הברון) הוא בוגר החוג לתקשורת במכללת ספיר, עובדה שבאה לידי ביטוי בשירים, בקליפים ובתוצרים הנוספים שהוא מוציא תחת ידיו. כך למשל, חוברת המילים של האלבום היא מגזין מוסיקה שכתב וערך, מגזין שעוצב כמחווה למגזינים עבריים משנות ה-70 ונותן הצצה לעולמו ולתהליך היצירה של האלבום.
מלבד קריירת הסולו שלו, ג'ימבו ג'יי מהווה כיום את אחד היוצרים המשמעותיים בהיפ הופ הישראלי: חבר בהרכב ויקטור ג'קסון, כותב ושחקן ראשי בהצגות הראפ והשירה המדוברת "העיר הזאת", "הטרגדיה של מקבת" ו"תיכון מגשימים", ומראשוני המשוררים בערבי "פואטרי סלאם".
האלבום יוצא במסגרת לייבל "בְּדִבּוּר" מבית תיאטרון האינקובטור. צילום אביתר רוזנברג, עיצוב דנה שוורץ
 
ג'ימבו ג'יי (עומר הברון) – שירה
רועי דורון – בס 
איתי כפיר – תופים
אוריה "אצבעות" ויצטום - גיטרה חשמלית
 
כרטיסים: 65 ₪ במכירה מוקדמת, 80 ₪ בקופה
 
 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי