שם מופעתאריךשעהמחיר 
תומר יוסף - מופע השקה 26/09/202020:300 ש"חרכישה Order

תומר יוסף

מופע השקה חגיגי לאלבום חדש!

אחרי כמעט שמונה שנים , תומר יוסף חוזר לטוס סולו – עם אלבום חדש ומופע להקה חדש שחוזר להעיף את הסכך של הבארבי. אחרי חודשים של ציפיה, וסינגלים מצליחים כמו "כמה נורמלי" שהתנגנו בתחנות השונות וחיממו את המנועים לקראת האלבום, תומר יוסף המוזיקאי המוכשר והפרפורמר העילאי חוזר לפורמט הסולו האהוב, שאיתו פרץ לתודעה המוזיקלית המקומית. עם נבחרת על של שבעה נגנים לצידו, חוזר גם עם מופע חדש שכולל את כל הלהיטים האהובים מתחילת הקריירה ועד היום , ביניהם "אל תטוסי", "רוצה לזוז" "עברתי רק כדי לראות" "איש קטן"  "כאלו מילים" "לא נרדם"  וזאת לצד אורחים מיוחדים שיגיעו לחגוג איתו את צאת האלבום. אלבום הבכורה של יוסף "תגידו משהו" יצא ב 2002   - והמשהו הזה היה "אנחנו רוצים עוד!" ,
בשנים הבאות ובאלבומים שיצאו לאחר מכן המשיך יוסף להביא את חותמת ההיכר שכה מזוהה איתו, שהלכה והשתכללה עם השנים, אך תמיד עם מרכיב עיקרי אחד: הגרוב, ובכל פעם בתיבול מעט שונה: רגאיי, אלקטרוניקה, היפ הופ, פולק והשילוב ביניהם. ובכל מקום שבו רגלו של יוסף דרכה, הרחבה רעדה והרגליים רקדו.
את השנים האחרונות הקדיש יוסף לפרויקטים המוזיקליים שלקח חלק בהקמתם: "בלקן ביט בוקס", "החצר האחורית", אלבום הבכורה של A-WA ועוד. עם כל אחד מהם עשה היסטוריה בדרכו שלו והשאיר חותם על המוזיקה המקומית והבינלאומית .
 
כרטיסים ראשונים ב 85 ₪

   105 ש"ח / וביום המופע 120 ש"ח 

שם מופעתאריךשעהמחיר 
תומר יוסף - מופע השקה 26/09/202020:300 ש"חרכישה Order
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי