לירון עמרם והפנתרים בבארבי יום רביעי 03/04/2019 20:30


לירון עמרם והפנתרים

חלום ישן - סיבוב הופעות עם האלבום החדש

רביעי
03/04/2019 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 70 ש"ח
לירון עמרם והפנתרים בבארבי יום רביעי 03/04/2019 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 לירון עמרם והפנתרים 

סיבוב הופעות עם האלבום החדש 

כבר מספר שנים שלירון עמרם פועל בשטח באופן עצמאי וגם לצד אמנים רבים ומבסס את מעמדו כמבצע, כותב ומלחין יוצא דופן בנוף המוזיקלי המקומי. עמרם שובח בלי סוף על ידי הקהל האוהב והוגדר על ידי התקשורת כיוצר מקורי שלוקח מושגים כמו ״מוזיקה מזרחית/ים תיכונית״ למחוזות חדשים, מרחיב את גבולות הז׳אנר, ומציג חיבור נדיר בין סגנונות שונים החל מפופ רוק, דיסקו ומוזיקה אלקטרונית ועד לתזמורי כנורות ערביים וניחוחות תימניים מבית אבא: אהרון עמרם בכיר זמרי העדה התימנית בישראל. עמרם זכה בפרס אקו״ם הנחשק בתור ״פריצת השנה״ ובסוף 2018 שחרר את אלבום הבכורה שלו עטור השבחים ״חלום ישן״. זאת לאחר שהסינגל הראשון מתוכו הנושא את אותו השם כבר הספיק לקבל את התואר ״השיר המושמע ביותר בגלגל״צ לשנת תשע״ז״, אחד משירי השנה של ״ ידיעות אחרונות״ ודורג כשיר הישראלי עם מספר החיפושים הגבוה ביותר ב Shazam. כל הסינגלים הבאים שהספיק לשחרר- ״תמיד אותו סיפור״, ״כמעט נוגע״ ו״ים של דמיונות״ זכו גם הם לביקורות משבחות ולאינספור השמעות בשלל תחנות הרדיו,  המופע של לירון עמרם יחד עם להקתו- הפנתרים - מורכב ברובו מחומרים מקוריים בעברית לצד להיטי רחבות תימניים של אביו.  כל אלה משתלבים לכדי מופע אותנטי וגם עכשווי, יחיד במינו, שמייצר מציאות מוזיקלית בה כל אחד יכול למצוא מקום.
 
״חלום ישן״ הוא לא רק האלבום העברי הכי חשוב שיצא כאן השנה, אלא אחד מהרגעים הכי יפים של המוסיקה הישראלית בעשור האחרון״ ידיעות אחרונות///// ״המוזיקאי לירון עמרם הוא גיבור תרבות ישראלי מזן חדש״ גלריה, הארץ //////״ניסיונו הכמעט נאיבי של לירון עמרם להאיר מקומות מוזיקליים שעומעמו ולקרב את מסורת השירה התימנית לרוק הישראלי העכשווי, מתקבל כאוטופיה מוזיקלית, הן באלבומו החדש והן על הבמה״ ישראל היום
מחיר 70 ש"ח / 80 ש"ח בקופה בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי